#JETOTU, projekt, kterým již ve čtvrtém ročníku chce oslovit právě rodiny a pozvat je na cestu zájmovým vzděláváním. Projekt, který otevře možnost zapojit se do činností, které mohou zábavnou formou zajistit aktivně strávený čas a zážitky pro celou rodinu od dítěte po prarodiče. Každý den je dobrodružstvím, když ho sdílíme v rodině, s přáteli, kamarády i známými. Důležité je nebýt sám.
„Rodina je jedním z nejdůležitějších činitelů ve vývoji dítěte. Od našeho narození působí vědomými i nevědomými podněty na utváření osobnosti dítěte a jeho budoucí postoj ve společnosti.
Na způsob výchovy v rodině působí celá řada faktorů.
Rodina je život, radost, setkávání, výchova i vzdělávání, zázemí a to co je nejvíc v životě nás všech.
I ten, kdo nemá vlastní rodinu, má otevřené dveře u nás, ve velké rodině RADOVÁNKU, kde vytváříme pevná přátelská a pomáhající pouta. Přijďte mezi nás dne 27. září 2025 na náměstí Republiky v Plzni.
Společně zažijeme jedno nevšední dopoledne a odpoledne s rodinou, přáteli a s organizátory z RADOVÁNKU. Můžete se potkat se zajímavými lidmi, našimi hosty, unikátními odborníky na volný čas. Čekají na Vás nadané děti z Plzeňského kraje, aby se pochlubily svým talentem i uměním. Také se potkáte se spoustou obyčejných lidí, kteří byť jen gestem, pousmáním nebo svým přístupem obohatí Vaši přítomnost a zpříjemní Vám celý sobotní den.
Nabízíme bohatý pódiový program, sport, zábavu a otevřené dílny pro celou rodinu.
Zahrajte si s námi na náměstí v Plzni zábavnou společenskou hru z dílny SVČ RADOVÁNEK – „Babiččin měšec.“
Co to je?
To se dozvíte, když se sami zapojíte.




